ساخت اپلیکیشن موبایل

ساخت اپلیکیشن موبایل ( Android & ios) برنامه نویسی اندروید – Android چیست؟ اندر…

[ad_1]

ساخت اپلیکیشن موبایل ( Android & ios)

برنامه نویسی اندروید – Android چیست؟
اندروید یک زبان برنامه‌نویسی نیست! یک پیاده‌سازی خاص از زبان JAVAست که توسط گوگل و مخصوص تلفن‌های هوشمند انجام شده و با پیاده‌سازی‌های رسمی JAVA که تحت عنوان JavaME, JavaSE, JavaEE توسط اوراکل منتشر شده فرق دارد. ولی از آنجایی که هر زبان برنامه‌نویسی با پیاده‌سازی آن زبان معمولاً شناخته می شود، وقتی می‌گویند JAVA معمولاً JAVAی رسمی اوراکل را مدنظر دارند، به همین دلیل ممکن است عبارت زبان اندروید بکار برده شود.

تفاوت اندروید – Android با ios چیست؟
IOS و Android از بهترین سیستم عامل های موجود در بازار است که این دو در رقابتی تنگاتنگ هر روز امکانات خود را افزایش می دهند.
این دو سیستم عامل در آخرین تغییرات خود امکانات جالبی را برای کاربران فراهم کرده اند که می توان به Itunes Home Sharing, third play, Air play در ios اشاره کرد و در مقابل نیز اندروید اپلیکیشن های زیادی مانند ebook و… را هر روز وارد بازار می کند. IOS مخصوص محصولات شرکت اپل است ولی Android مورد استفاده ده ها شرکت است.
اپل می خواهد شما گوشی خود را با عملکردی که خودش تعیین کرده است مورد استفاده قرار دهید ولی در اندروید شما گوشی خود را همان گونه که می خواهید می توانید مورد استفاده قرار دهید و عملکردی کاملاً انعطاف پذیر دارد.
در مجموع این دو سیستم عامل برنامه و اپلیکیشن های بسیاری را برای کاربران فراهم کرده است که هر کدام در بعضی موارد باعث سهولت در روند انجام امور می شود.
#android#ios#java#app#application#Java#JavaME#JavaSE#JavaEE

[ad_2]

منبع

1 پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *