وب سایت داینامیک چیست؟

وب سایت های داینامیک به انگلیسی Dynamic، به وب سایت هایی می گویند که محتویات آنها در فوصل زمانی کوتاه تغییر می کند. حتی امکان ساختار و شکل و شمایل آنها در فوصل نه چندان کوتاه وجود دارد. در واقع به وب سایت هایی که سیستم مدیریت محتوا (CMS) دارند و امکان مدیریت بخش های مختلف سایت برای آن ها وجود دارد، وب سایت های داینامیک می گویند. فضای مورد استفاده توسط وب سایت های داینامیک زیاد است. هزینه طراحی سایت های داینامیک زیاد و کار کردن با آن نیاز به دانشی اندک دارد. طراحی سایت های داینامیک از لحاظ گرافیکی کمی مشکل به نظر میرسد که البته به تخصص شرکت طراحی سایت و تیمی که طراحی سایت را انجام می دهد نیز بر می گردد.

مدیر سایت می تواند به راحتی کاربران سایت را مدیریت کند، برای آنها سطح دسترسی معرفی نماید و یا حتی آنها را حذف کند. در این گونه وب سایت ها می توان به راحتی صفحات و نوشته های جدید ایجاد کرد و مدیر سایت نیازی به کد نویسی ندارد. وب سایت های داینامیک معمولا برای موسسات، شرکت ها و سازمان هایی طراحی می شود که نیاز به تغییر اطلاعات و به روز رسانی سایت به صورت روزانه، هفتگی و یا ماهیانه دارند. متصدیان و کاربرانی که یک وب سایت داینامیک را مدیریت می کنند، نیازی نیست طراحی سایت را فرا بگیرند.

در شرکت طراحی سایت ثمینکام، به متصدیان و مدیران آموزش های لازم جهت مدیریت یک سایت داینامیک داده خواهد شد تا هرچه بهتر و راحت تر بتوانند سایت خود را مدیریت نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *