تولید محتوا

همانطور که در قسمت اول این مقاله در مورد “روش استفاده از قابلیت هایی که گوگل برای افزایش رتبه سایت در اختیار ما میگذارد چگونه استفاده کنیم” خدمتتان این روش ها را توضیح دادیم، حال با قسمت دوم این مقاله آموزشی مفید در مورد نحوه تولید محتوا در خدمتتان هستیم.

  • تولید محتوای با کیفیت

Have quality content

محتوایی که از جایی کپی نشده اند و دست اول هستند. خطاهای املایی ندارند و دارای ساختار یک پارچه هستند. این ها دقیقا یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین موارد از نظر سئو (SEO) سایت میباشند. یک طراح وب سایت حرفه ای میتواند از محتوای با کیفیت جهت زیبایی سایت استفاده کند تا بازدیدکنندگان سایت همواره و طور جدی شما را دنبال کنند. همچنین باید مطمئن شوید که بازدیدکنندگان در سایت دچار سردرگمی نمیشوند و هر چیزی که در تبلیغات دیده اند را با ورود به سایت، به آسانی پیدا میکنند.

  • ایجاد محتوای اصلی

Create original content

همچنین شما باید محتوایی منتشر کنید که از اصلی بودن آن مطمئن باشید. این به معنی است که نه تنها باید هر صفحه از سایت شما، محتوای متفاوتی با دیگر صفحات داشته باشد، بلکه محتوای موجود در صفحات نیز نباید از روی یکدیگر کپی شوند.

  • استفاده از تصاویر مناسب

Incorporate appropriate images

تصاویر با کیفیت، با برچسب کلمات کلیدی خوب نیز میتواند به بهبود رتبه شما در موتورهای جستجو کمک کند.

  • استفاده از کلمات کلیدی

Use keywords

مناسب ترین و پر تقاضاترین کلماتی را که مربوط به محتوای شما میشوند را پیدا کنید و از آن کلمات در متن مقاله خود استفاده کنید.

  • هدف قرار دادن کلمات کلیدی با رقابت پایین

 Target niche keywords with low competition

شما میتوانید با استفاده از سرویس google adwords میزان رقابتی بودن کلمات را قبل از تصمیم گیری درباره آن ها مشاهده نمایید. یکی از روش های دیده شدن سایت این است که شما به جای اینکه در کلماتی که رقابت بسیار زیادی دارند تلاش برای دیده شدن بکنید، در کلماتی که کمتر سرچ میشوند سایت خود را بالا بیاورید تا شانس دیده شدن سایتتان را بیشتر افزایش دهید.

  • نقشه سایت (site map) داشته باشید

Have a site map

یک سایت مپ بسازید که به کاربران بگوید هر چیزی از سایت در کجا قرار دارد. شما با نقشه سایت میتوانید ۱% افزایش نرخ کلیک به سایت خود دریافت کنید. نقشه سایت برای موتورهای جستجو همانند یک دوست است.

پایان قسمت دوم

در قسمت بعدی این مقاله به ساختار استاندارد سایت از نظر سئو می پردازیم، با ما همراه باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *