ایجاد ارتباط

  • ساخت بک لینک های با کیفیت

ساخت بک لینک های با کیفیت

به لینک هایی که سایر وب سایت ها به شما لینک میشوند، بک لینک میگویند. اگر وب سایتی که به شما بک لینک میدهد آمار بازدید بالاتری نسبت به سایت شما داشته باشد، این به نفع شماست. بهترین بک لینک، روشی است که در دایرکتوری اصلی ثبت شود. روش های مختلفی برای دریافت بک لینک وجود دارد. یکی از این روش ها تبلیغات متنی است. همچنین شما میتوانید مثل اکثر وبلاگ ها، تبادل لینک انجام دهید. امروزه اکثر سایت های پربازدید تبلیغات دارند که اگر به طور مستقیم به سایت شما لینک دهند، بک لینک محسوب میشود. البته باید به این نکته هم توجه کنید که لینک دهی خارجی در دو نوع است که شامل follow و nofollow میشود که لینک های follow تاثیر بسیار بیشتر و بهتری نسبت به لینک دهی nofollow دارد.

همچنین در تبلیغات سعی کنید متن لینک  را طوری بنویسید که به ارائه اطلاعات با ارزش برای کاربران بپردازد و به نحوی باشد که برای کاربر جذاب باشد تا بر روی آن کلیک کند.

  • اسپم تولید نکنید

اسپم تولید نکنید

امنیت وب سایت خود را افزایش دهید تا ربات ها نتوانند فعالیت های مخرب بر روی سایتتان انجام دهند. یکی از مخرب ترین این فعالیت ها، اسپم نام دارد. اسپم در بخش نظرات و یا دیگر نواحی وب سایت کاری میکند تا گوگل یا دیگر موتور های جستجو ورودی به سایت شما را محدود یا به طور کلی قطع کنند. از سایت هایی که اسپم هستند بک لینک نگیرید.

  • در شبکه های اجتماعی فعالیت کنید

در شبکه های اجتماعی فعالیت کنید

در حال حاضر فعالیت در شبکه های اجتماعی اهمیت بیشتری از دید گوگل و سایر موتورهای جستجو دارد. حساب های کاربری در شبکه های اجتماعی معروف ایجاد کنید و آن ها را به طور منظم بروزرسانی کنید.

  • بروزرسانی سایت به طور منظم

بروزرسانی سایت به طور منظم

اکثر موتورهای جستجو به وب سایت هایی که به طور منظم بروزرسانی میشوند یا وب سایت هایی که اخیرا بروزرسانی شده اند، پاداش میدهند.

پایان

امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت و استفاده کافی برده باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *