چگونه امتیاز سایت خودمان را در گوگل افزایش دهیم

نمایش سایت در نتایج بالای جستجو، در موتورهای جستجو از مهم ترین راه های افزایش ترافیک سایت و نمایش مطالب، محصولات، خدمات و هر چیز دیگری که افراد علاقه مند به آن محتوا در اینترنت به دنبال آن بوده اند، می باشد. این دقیقا همان چیزی است که به آن بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو میگویند.

اکثر موتورهای جستجو از الگوریتم های یکسانی جهت رتبه بندی سایت ها استفاده میکنند. هر موتور جستجو معیارهای متفاوتی برای رتبه بندی دارد اما همه آن ها در یک سری از نکات با یکدیگر مشترک هستند. نوع و مقدار محتوای ارائه شده در یک وب سایت، سطح بهینه سازی انجام شده در سایت و محبوبیت از وب سایت ها (link popularity/PageRank)

با ما همراه باشید تا در این مقاله به بررسی نکات و موضوعاتی بپردازیم که به بهبود رتبه سایت شما در موتورهای جستجو کمک قابل توجهی می کند.

از مزیت های گوگل استفاده کنید

  • استفاده از keywords :

google keyword

Google Keywords یکی از ابزارهای Google AdSense است که به شما اجازه میدهد کلمات کلیدی را تحلیل کنید و از پیشنهاداتی که به شما میدهد، به نفع خود استفاده کنید. پیداکردن کردن کلمات کلیدی صحیح به شما کمک میکند تا بینندگان سایت خود را بالا ببرید.

  • استفاده از Trends :

google trends

گوگل ترند به شما میگوید که سرچ یک موضوع، در طول زمان، چگونه تغییر کرده است. شما میتوانید از این سرویس گوگل برای پیش بینی نحوه سرچ کاربران در آینده استفاده کنید تا هنگامی که قصد بروزرسانی سایت در آینده را داشتید، بتوانید از موضوعاتی استفاده کنید که بیشترین محبوبیت در بین کاربران را خواهد داشت.

  • خود را به گوگل اضافه کنید :

google+

گوگل به کاربران گوگل پلاس و همچنین کسب و کارهایی که در google map ثبت هستند، پاداش میدهد. امکان استفاده از نتایج و پیوستن به گوگل آن را به محبوب ترین موتور جستجو تبدیل نموده است.

پایان قسمت اول

در قسمت بعدی این مقاله به نحوه صحیح تولید محتوا می پردازیم، با ما همراه باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *