۱۰ افزونه وردپرس که حتما باید برای وب سایت تجاری خود از آن ها استفاده کنید

در قسمت اول این مقاله با ۵ افزونه کاربردی وردپرس آشنا شدید، با ما همراه باشید تا در قسمت دوم این مقاله ۵ افزونه دیگر را به شما معرفی کنیم.

  • Akismet

هیچ سایتی، به خصوص یک کسب و کار، نمیتواند بدون یک پلاگین ضد اسپم زنده بماند. بهترین افزونه وردپرس ضد اسپم تولیده شده، اکیسمت نام دارد. این افزونه همراه با نصب وردپرس در قسمت افزونه های شما نصب میشود و نیاز به نصب شما ندارد. فقط نیاز دارید تا شما آن را پیکره بندی کنید و یک Api کد وارد آن کنید تا محافظت از سایت شما آغاز شود. اکیسمت نظرات و فرم های ارسالی را جهت جلوگیری از ارسال اسپم، فیلتر میکند. اگر در پیکره بندی و استفاده از این افزونه دچار مشکل هستید، میتوانید با کلیک بر روی اینجا و مشاهده این آموزش، نحوه استفاده از این افزونه بسیار کاربردی و مفید را فرا بگیرید.

  • Mail Subscribe List

در حالی که بسیاری از سایت های کسب و کار میتوانند بدون پلاگین لیست سازی ایمیل به فعالیت خود ادامه دهند، قطعا استفاده از این افزونه وردپرس در بازاریابی تاثیر بسیار خوبی بر کسب و کار شما میگزارد. افزونه های بسیار زیادی برای ثبت ایمیل بازدیدکنندگان وجود دارد اما هر کدام نقایص و محدودیت هایی دارند و همچنین رایگان نیز نیستند. اگر شما نمیخواهید پولی برای ویژگی هایی که واقعا کارایی ندارند پرداخت کنید و با یک پلاگین با ویژگی های پایه موافق هستید، این افزونه را امتحان کنید. این افزونه با ویژگی های تجملاتی تولید نشده است اما تمام امکاناتی که شما برای جمع آوری یک مجموعه از آدرس های ایمیل بازدیدکنندگانتان نیاز دارید به خوبی در اختیارتان قرار میدهد.

  • Newsletter

این افزونه وردپرس شبیه به لیست ایمیل ها است، یک خبرنامه به طور کامل برای همه وب سایت های تجاری مورد استفاده نیست، اما اگر شما تعداد زیادی مشتری دارید، باید حس کرده باشید که یک خبرنامه بسازید. اگر شما قصد استفاده از یک پلاگین دارید، این پلاگین را میتوانید استفاده کنید. این خبرنامه نه تنها به شما اجازه ایجاد و ارسال ایمیل را میدهد، به شما اجازه ساخت استفاده از لیست ساخته شده را نیز میدهد.

  • WooCommerce

در حالی که برای بسیاری از سایت های تجاری این پلاگین هیچ کاربردی ندارد(مانند سایت های شرکتی یا مترجمین آزاد)، اگر شما در حال اجرای یک پروژه آنلاین هستید، ووکامرس یک افزونه بایدی است. این یک افزونه دیگر توسط سازندگان وردپرس است. با این افزونه اصول اولیه فروش محصولات فیزیکی و دیجیتالی را خواهید داشت و به لطف افزونه های متعدد آن، شما میتوانید یک فروشگاه واقعا کامل ایجاد کنید.

  • Contact Form 7

فرم تماس یک راه بیشتر برای برقراری ارتباط با مشتریان و یکی از ساده ترین راه ها برای ارئه فرم تماس حرفه ای است. این پلاگین همراه با بسیاری از گزینه های سفارشی سازی مانند CAPTCHA و یکپارچه سازی با Akismet برای به حداقل رساندن نظرات اسپم است.

با یک تم خوب و استفاده از این ده افزونه وردپرس میتوانید یک سایت درجه یک برای کسب و کار خود ایجاد کنید. البته، زمانی که هزاران افزونه بزرگ وردپرس وجود دارد، انتخاب تنها ۱۰ عدد از آن ها که برای همه بهترین باشند، سخت است. اما ما باور داریم مواردی که انتخاب کردیم، واقعا مفید و بهترین ها در بخش خود هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *