off-page SEO یا سئوی برون صفحه چیست؟

به تبلیغات و روش هایی در جهت افزایش بازدید و رتبه سایت در خارج از سایت ( در سایت های دیگر )، سئوی برون صفحه یا Off-Page SEOO گفته می شود. این بخش نیز یکی از اصلی ترین مباحث سئو سایت می باشد. در این روش با تکیه برر لینک بیلدینگ، عملیات بهینه سازی سایت انجام می شود.

Off-Page SEO یا سئوی برون صفحه چیست؟

Off-Page SEO یا سئوی برون صفحه چیست؟

سئوی برون صفحه یا Off-Page SEO دارای پارامترهای زیادی است که به اختصار چند مورد از آن ها را بیان می کنیم :

شبکه های اجتماعی » امروزه استفاده از شبکه های اجتماعی همه گیر شده و اکثر کاربران اینترنتی درون این شبکه ها مشغول فعالیت و گشت و گذار هستند. با استفاده از این پارامتر، می توان بعد از طراحی سایت، صفحاتی برای آن در شبکهه های اجتماعی ایجاد نمود و با مخاطبان و کاربران هدف در ارتباط بود. همچنین استفاده از شبکه های اجتماعی به برندسازی شما و فعالیت تان کمک خواهد کرد.

وبلاگ نویسی » یکی دیگر از پارامترهای مهم در Off-Page SEO داشتن وبلاگ و وبلاگ نویسی است. با استفاده از این روش می توان کاربران عادی را به کاربران وفادار و بازگشتی تبدیل نمود. همچنین وبلاگ نویسی باعث افزایش سر زدن ربات هایی موتورهای جستجو به سایت و در نتیجه افزایش رتبه و بازدید سایت از طریق موتورهای جستجو می شود.

به اشتراک گذاری تصاویر » با استفاده از به اشتراک گذاری تصاویر در شبکه های اجتماعی و سایت های مشهور مانند فیسبوک، اینستاگرام، فلیکر، پیکاسا و … می توان احتمال دیده شدن سایت توسط کاربران بیشتر را افزایش داد و در نتیجه بهه کسب رتبه بهتر در نتایج موتورهای جستجو کمک کرد.

به اشتراک گذاری ویدیو » با استفاده از ویدیو ها و انتشار آنها در شبکه های اجتماعی و سایت هایی همچون آپارات، فیلیمو و … میتوان سیل عظیمی از کاربران را به سایت آورد.

پارامترهای دیگری در بخش Off-Page SEO برای سئو سایت وجود دارد که در مطلبی با همین عنوان مفصل توضیح داده خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *