On-Page SEO یا سئوی درون صفحه چیست؟

یکی از بخش های اصلی و مهم سئو سایت، پارامتر های On-Page است. با استفاده از پارامترهای On-Page شما باید محتوایی مناسب بر اساس قوانین موتورهای جستجو، برای کاربران سایت تولید کنید. در زمینه پارامترهای On-Page SEOO موارد زیادی وجود دارد که از مهم ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

دامنه » یکی از مهم ترین عوامل در سئوی یک سایت وجود کلمه کلیدی درون دامنه سایت می باشد که تاثیر خوبی در افزایش رتبه سایت به همراه دارد. همچنین نام دامنه باید به گونه ای باشد که به راحتی در حافظه کاربران بماند، کوتاهه باشد، تلفظ آن راحت و نوشتن آن نیز دشوار نباشد.

On-Page SEO یا سئوی درون صفحه چیست؟

On-Page SEO یا سئوی درون صفحه چیست؟

میزبان یا هاست » سرعت بارگذاری سایت، پهنای باند و در دسترس بودن سایت در تمامی ساعات شبانه روز بدون مشکل و قطعی، از عومل مهم On-Page SEO می باشد که در صورتی که به آنها دقت شود و مشکلی از این بابت وجود نداشته باشد، سایت رتبه و نتیجه خوبی در نتایج موتورهای جستجو خواهد گرفت.

متا تگ توضیحات » این متا تگ از مهم ترین متا تگ هایی است که برای سئو سایت از آن استفاده می شود. نوشتن این متا تگ بسیار ضروری است و روش های خاصی برای نوشتن آن وجود دارد. متنی که درون این متا تگ قرار میگیرد باید ۱۶۰ کاراکترر و کمتر باشد. همچنین باید به گونه ای نوشته شود که هم از کلمات کلیدی در آن استفاده شود و هم اینکه کاربر را به کلیک کردن ترغیب کند.

موارد دیگری در سئو On-Page وجود دارد که در مبحثی تکمیلی بیان خواهیم کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *